Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach

Belangrijkste voorzieningen

  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene van 90 m² heeft een eersteklas ligging in Athene, binnen 5 minuten te voet van Winkelwijk Glyfada. Het maximale aantal gasten van het 2-slaapkamer appartement is 5.

    Het appartement is maar 650 meter van Esperidon-plein, en op een paar stappen verwijderd van Zara Home Glyfada. Het Strand van Glyfada ligt op 25-minuten wandelafstand van de 2-badkamer accommodatie. Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach is gelegen op een korte afstand van de Orthodoxe Kathedraal van Heiligen Constantijn en Helena van Glyfada.

    De accommodatie heeft uitzicht op de zee en beschikt over een balkon, een woonkamer en een keuken.

    Dit appartement is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. Het appartement is maar 300 meter van Diadoxoy Payloy bushalte en op 14 km van Monastiraki treinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00003635725

    Kameropties bij Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene

    De accommodatie heeft uitzicht op de zee en beschikt over een balkon, een woonkamer en een keuken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Macro Details foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Badkamer foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Toiletten foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Kamer foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Kamer foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Kamer foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Buitenkant foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Buitenkant foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Bedden foto Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene Macro Details foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 90 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach?
      Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach heeft een oppervlakte van 90 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Two Bedroom Sea View Apartment In Glyfada Beach Athene